Інвестиції в обладнання швидкої заморозки для ДО комбінат «Прогрес» можуть скласти біля 4 млн. гривень

By | 23.12.2016

На минулому тижні директор ДО комбінат «Прогрес» Сергій Рубан та завідувач сектору реформування Держрезерву Діана Рак відвідали із робочим візитом декілька підприємств в Мальмо та Стокгольмі. Ці підприємства спеціалізуються на виробництві обладнання для заморожування харчових продуктів та енергозбереженні.

Візит став можливим за підтримки Шведської торгової та Інвестиційної Ради в Україні. Привід — один з етапів майбутньої модернізації холодильних потужностей ДО комбінат «Прогрес». «Підприємці дуже часто звертаються із запитом щодо можливості швидкої заморозки своєї продукції на території комбінату. Тому ми зацікавились можливістю встановлення такого тунельного обладнання швидкої заморозки від шведських виробників. В Україні, на жаль, аналогів немає», — каже Сергій Рубан, директор ДО комбінат «Прогрес».

Холодильне обладнання для заморожування харчових продуктів на підприємствах Швеції

Холодильне обладнання для заморожування харчових продуктів на підприємствах Швеції

Під час візиту представники Держрезерву оглянули потужності шведського виробника тунельного обладнання швидкої заморозки компанії OctoFrost. Також були проведені перемовини із менеджером з продажів по Східній Європі Олександром Азру та бізнес-координатором Світланою Плотін. Результатами перемовин стало те, що Шведська торгова та Інвестиційна Рада в Україні запропонує декілька варіантів фінансування закупівлі обладнання. Наразі оцінений розмір потрібних інвестицій становить біля 4 млн. гривень.

Нагадаємо, зараз ДО комбінат «Прогрес» знаходиться на етапі підписання робочої угоди із UNIDO щодо модернізації промислового холодильника в частині зменшення споживання електроенергії. «Ми продовжуємо рухатись у напрямку перетворення колись збиткових державних організацій Держрезерву на сучасні конкурентоздатні підприємства, що можуть самостійно генерувати прибуток. Процес цей вже незворотній», — підкреслив Вадим Мосійчук, голова Державного агентства резерву України.

Оригінальна стаття